MP POWER AWARDS 2016
Piąta edycja największego wydarzenia branży eventowej w Polsce.

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

   Warszawa
Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.
Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.
MP Power Awards tworzą trzy części: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12.
Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej
 
RELACJA Z MP POWER NIGHT 2016

MP POWER PROJEKT
MP Power Projekt – konkurs, w którym oceniana jest efektywność, kreacja, sposób realizacji i innowacyjność zrealizowanych projektów w branży eventowej. Do tej części konkursu mogą zostać zgłoszone zrealizowane projekty od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r.

 

MP POWER VENUE
MP Power Venue – konkurs ofert na najlepszą infrastrukturę eventową. Poprzez MP Power Venue poszukujemy miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

 

MP POWER PRODUKT
MP Power Produkt – do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.
MP POWER 12
ZGŁOSZENIE DO KONKURSU
KREATYWNY ROKU BRANŻY EVENTOWEJ
Konkurs towarzyszący MP Power Awards - powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych na rynku eventowym, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej.
ZGŁOSZENIE DO KONKURSU KREATYWNY ROKU BRANŻY EVENTOWEJ
ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU